Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

8,000 LEK

SUPERIOR MASS PROFESSIONAL 4.5 kg

  • Adresa: shyqeri ishmi, tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355673222022 +355674619350
  • Postuar: 26/11/2017 17:38
  • Skadon: 35 ditë, 4 orë
15541211_10202652941360312_3495972898816014136_n

Përshkrimi

#SUPERIOR MASS PROFESSIONAL
✅https://goo.gl/HHiRv2
1kg 2300 lek 2.2kg 4000 lek 4.5kg 8000 lek

RRITËS PESHE ME CILËSI TË LARTË!

Nëse doni të jeni BISHA e palestrës…………….ju duhet SUPERIOR MASS PROFESSIONAL!

Superior Mass Profesional është nje kombinim unik i matriksit të proteinave me cilësi të lartë, karbohidrateve me varg të gjatë të indeksit glicemik të ndryshëm, vitaminave dhe mineraleve, të formuluara për të siguruar një platformë perfekte të elementeve ushqyes fizik-ndërtues, për të shtuar masën muskulare. Ajo është e pasuruar me doza të rritura të Niacinamidit dhe me një kombinim specifik të vitaminave që mbështesin metabolizmin dhe lehtësojnë rritjen e masës muskulare dhe forcës.

Nuk ka tag

167 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4565a1aeae2ec752

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total