Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

860 €

SUPER SUPER OKAZION! SHITET DYQAN

  • Adresa: PERBALLE UNAZES SE RE NE NJE SUPER KOMPLEKS
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Postuar: 19/10/2017 11:37
  • Skadon: 37 ditë, 19 orë

Përshkrimi

*SUPERRR SUPERRRR OKAZIONNN NXITONIII DHE PERFITONI!!!
*SHITET DYQAN ME SIPERFAQE 60 M2, I CILI NDODHET NE NJE NGA KOMPLEKSET ME TE MIRA NE SHQIPERI (KOMPLEKSI KA PISHINA , FUSHA TENISI, BASKETBOLLI ETJ ME PUNIME SUPER CILESORE, ARKITEKTURE E HUAJ). DYQANI SHITET ME 860 EURO/M2 I PADISKUTUESHEM NGA 1400 EURO/M2.KOHE E LIMITUAR

*ADRESA: KOMPLEKSI NDODHET PERBALLE UNAZES SE RE

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0696410104.

Nuk ka tag

147 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 215597f00fc5c92b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total