Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

61,750 €

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1, 650EURO/M²

  • Çmimi/m²: 650
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: RR. GJERGJ LEGISI
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682056356
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 11/12/2017 15:03
  • Skadon: 89 ditë, 7 orë
kompleksi 1
kompleksiplanimetria

Përshkrimi

SUPER OKAZION
SHITET APARTAMENT 2+1
Me siperfaqe totale 95m²,
Kati I 3 Teknik ose kati i dyte banim
Apartamenti ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne Laprake.
Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor,me dalje ne rruge kryesore.
Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet.
CMIMI 650 EURO/M2

Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne:
CEL: 0682056356

Nuk ka tag

736 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 60559d396d3e4fb6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total