Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

43,000 €

SUPER SUPER OKAZION 1+1 ME HIPOTEK RRUGA 5MAJI

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: RRUGA 5 MAJI
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 02/12/2017 14:57
  • Skadon: 36 ditë, 6 orë

Përshkrimi

*SUPER SUPER OKAZION NXITONII TE PERFITONI..
SHITET APARTAMENT ME HIPOTEK 1+1 , SIPERFAQE TOTALE PREJ 72 M2 E VENDOSUR NE KATIN E 6.APARTAMENTI KA HAPESIRA TE BOLLSHME PER METRAT QE KA , ME PUNIME SUPER CILESORE SI DHE NDARJE PERFEKTE.CMIMI 43.000 I PADISKUTUESHEM!!!!!!

*ADRESA: RRUGA 5 MAJI

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0696410104.

Nuk ka tag

215 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 206599ae23364d4f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total