Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,000 €

SUPER OKAZIOOOOOON Shitet apartament 2+1 95 m2 e brendshme dhe 64 m2 verande

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Golem
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0696191022
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 28/11/2016 11:47
  • Skadon: 11 ditë, 6 orë

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 95 m2 e brendshme dhe 64 m2 verande me pamje nga deti. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Ndodhet ne nje kompleks me pishin private. Me hipotek. Shume afer me plazhin. Shitet Okazion.

Nuk ka tag

685 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 770583c0b3d67369

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total