Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

600,000 €

SUPER OKAZION!Tirane, shes godine biznesi (Unaza e re buze rruges kryesore!

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682056356
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 07/02/2018 17:18
  • Skadon: 166 ditë, 3 orë
Godina
Godina 2fotoimgGoogle Maps 1-1

Përshkrimi

Super Okazion!
Shitet Godine 2 kateshe multifunksionale.Me siperfaqe totale 388.1m² .ndodhur ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes
.Ndertese e rikonstruktuar dhe me te gjitha parametrat bashkekohor,mundesi e mire investimi per biznes.
Vend mjaft I favorshem me hapsira te mjaftueshme Brenda dhe jashte objektit
.Kati I pare I godines ka nje siperfaqe prej 189.2m²shtruar me pllaka,me ambjent te bollshem,me fasade xhami nga para.Oborr pas godines I shfrytezueshem per parkim.
Kati I dyte me nje siperfaqe prej 198.9m² me fasade xhami,ballkon nga pamja ballore e godines,thyerse dielli per dritaret,shkalle nga brenda objektit me kangjella te sistemeve me te reja.Godina disponon dhe tarracen me nje hapsire te shfrytezueshme ne te cilen jane lene kollonat gati per ndertimin e katit te trete ne menyre me te lehte dhe me pak kosto. Me instalim te linjave te reja elektrike , 3 fazore, me instalim te ri hidraulik etj.

Objekti disponon dokumenta te rregullta pronesie.
Kati I pare 189.2m²
Cmimi 1800euro/m²
Kati I dyte 198.9m²
Cmimi 1300 euro/m²

Per me shume informacion na kontaktoni ne nr:
Cel: 0682056356

Nuk ka tag

600 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 501599ff3e371a52

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total