Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

12,400 €

SUPER OKAZIONNNNNN BMW X5 3.0 NAFTE (nuk e kap taksa lluksit)

  • Viti i prodhimit: 2010
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697073588
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 22/10/2018 10:35
  • Skadon: 112 ditë, 7 orë
IMG-20180902-WA0024
IMG-20180902-WA0023IMG-20180902-WA0018IMG-20180902-WA0019IMG-20180902-WA002020180914_05425220180914_054319

Përshkrimi

BMW X5 3.0 NAFTE (nuk e kap taksa lluksit) Modeli SD XDRIVE VITI 2010 ALLESTIMENTO M 285 CV 210.000 km COMPUTER DI BORDO DRITAT XENON CAMERA PER PARKIM SEDILIET ME MEMORIE SENSOR PARKIMI PASQYRAT ME MBYLLJE CARICATORE CD- USB- MP3-AUX -DVD BLUETOOTH NAVIGATORE DRITA TE DOREZAT E DYERVE TIMONIN DHE PASQYRAT ME MEMORIE E SHUM OPSIONE TE TJERA ME 2 CELESA GOMAT 80% TE REJA MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE MUND TA KONTROLLONI KU TE DESHIRONI. MAKINA ESHTE ME TARGA ITALIANE E SA PO ARDHUR NGA ITALIA PA DOGANE 12.400Euro.BEJM DHE NDRIME ME NDRIM KA CMIM TIETER

Nuk ka tag

253 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 815bae87b5daacc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total