Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20 €

Super okazion me veshje amerikane per femra

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672883682
  • Postuar: 02/09/2017 09:35
  • Skadon: 5 ditë, 9 orë
AF001
AF002AF003AF004AF005AF006AF008AF009AF011AF012

Përshkrimi

Super okazion me veshje amerikane per femra,

Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditshme.

Mund te perzgjidhni ato cfare keni interes duke mos u zhgenjyer as ne cilesi dhe as ne kosto.

Modelet qe disponojme jane pothuaj per te gjitha grupmoshat te nje cilesie dhe cmimi te pa krahasueshem.

Stok ne likuidim total bashke me rafte punime hekuri te dizenjuara dhe punuara me mjaft finese. Mbyllja e aktivitetit behet per arsye largimi nga Shqiperia

Cel : 0672883682

Nuk ka tag

103 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6165951070d9327f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total