Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,500 €

** SUPER OKAZION ** SHITET/NDRROHET MERCEDES E320

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 0 Km
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685406877
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar: 08/07/2018 13:33
b712e160-f9d1-4701-8fec-2cc3e7e4e943
IMG-20180430-WA0003IMG-20180430-WA0012IMG-20180430-WA0002

Përshkrimi

*MAKINA ESHTE NE GJENDE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE
*MOTORR 320 CDI
*NAFTE
*2005
*AUTOMATIKE
*MAKINA ESHTE SHUME E PASTER
*NGJYRA E BARDHE
*ME KRAH ANGLEZ

OSE NDRROHET

Nuk ka tag

328 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 295b40a6bd7b8ea

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total