Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

90,000 €

Super OKAZION! Shitet Dyqan ne katin 0 ne Rrugen:Ali Baushi prane QSUT-se!!

  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: Rr.Ali Baushi (Prane spitalit nr.5)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694050031
  • Specifikimet: I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi
  • Postuar: 20/07/2017 16:15
  • Skadon: 26 ditë, 8 orë

Përshkrimi

Ambient komercial per shitje me siperfaqe te brendeshme prej 30m2,i ndodhue ne Rrugen Ali Bushi prane QSUT-se. Ambiente eshte i i organizuar ne forme Duplex. Kati i pare ka siperfaqe prej 30m2,ndersa kati i dyte ka siperfaqe prej 13m2. Dyqani ndoshe ne katin 0 te nje ndertimi te ri dhe ka sherbye prej me shume se 14 vitesh si parukeri dhe shitet me biznesin e perfshire ne cmim,me nje klientele te ngritur. Ambienti eshte i orientuar nga jugu. Per me shume info ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Nuk ka tag

32 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8815970bae7cd8c4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total