Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

68,400 €

SUPER OKAZION…SHITET 2+1 RRUGA 5 MAJI

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: RRUGA 5 MAJI PERBALL KONKORD
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar: 05/04/2018 12:59
  • Skadon: 2 ditë, 19 orë
planimetria 2+1 rruga 5 maji

Përshkrimi

SUPER OKAZION I LIMITUAR NE KOHE…SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA 5 MAJI PERBALLE ME KONKORD

Apartamenti ka siperfaqe 95 m2 i ndare ne 2+1 i vendosur ne katin e 1 banim te nje pallati te perfunduar me celsa ne dore , gati per ti dale hipoteka.Apartamenti ka punime cilesore si dhe planimetri te shkelqyer.Cmimi 720 euro/m2 i PADISKUTUESHEM ME PAGESE TOTALE

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

406 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2365a8acfec272ee

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total