Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

102,600 €

SUPER OKAZION…SHITET 2+1 NE NDERTIM MBRAPA UET

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: mbrapa universitetit europian
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar: 05/04/2018 12:58
  • Skadon: 30 ditë, 19 orë
UET

Përshkrimi

SUPER OKAZION…SHITET APARTAMENT 2+1 NE NDERTIM MBRAPA UNIVERSITETIT EUROPIAN

Apartamenti ka siperfaqe 108 m2 i vendosur ne katin e 5 te nje kompleksi i cili cilesohet me i miri ne Tirane per punimet dhe teknologjine e ndertimit.Apartamenti ka planimetri te shkelqyer dhe ndarje perfekte.Cmimi 950 euro/m2 ( nga 1150 euro/m2 ) i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

389 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 6325a8868885a685

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total