Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

43,000 €

SUPER OKAZION! SHITET 2+1 ME HIPOTEK “FRESKU”

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Fresku tek restorant Qesaraku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 19/06/2017 12:10
  • Skadon: 10 ditë, 20 orë

Përshkrimi

*NXITONIIII…SUPER OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK VETEM PER 450 EURO/M2 I PADISKUTUESHEM

-Siperfaqe totale prej 96m2
-kati i 3 banim
-orjentimi jug-perendim
-2 dhoma gjumi, 2 tualete , soxhorno dhe 2 ballkone
-pamje fantastike si dhe punime super cilesore
-Cmimi total : 43.000 euro

*Adresa: FRESKU prane restorant QESARAKU

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0682072229
-0696410104.

Nuk ka tag

141 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 37459354a514af18

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total