Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

88,200 €

SUPER OKAZION…SHITET 2+1 ME HIPOTEK BRRYLI

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: tek brryli
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 05/04/2018 13:00
  • Skadon: 1 ditë, 18 orë
brryli

Përshkrimi

SUPER OKAZION NXITONI…! SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK TEK BRRYLI BUZE RRUGE , PA VAJT TEK MATERNITETI

Apartamenti ka siperfaqe 98 m2 me certifikate pronesie ( e hipotekuar ) i vendosur ne katin e 4 te nje pallati i ri, shume cilesore..Apartamenti ka planimetri te shkelqyer dhe shitet vetem per 900 euro/m2 i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

296 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5645a8d80567be21

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total