Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

70,000 LEK

SUPER OKAZION RENAULT MEGANE 1.4 BENZIN MANUAL – 70.000 Leke

  • Viti i prodhimit: 1996
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Gjirokastër
  • Kontakt: +355697772937
  • Postuar: 12/06/2017 19:16
  • Skadon: 19 ditë, 14 orë
IMG_20170612_140626880
IMG_20170612_140630627IMG_20170612_140852224IMG_20170612_140930897

Përshkrimi

Shes ose nderroj Renault megane 1.4motorr I thjeshte edhe ekonomike.4 dyer xham I par antireflex BEnzin xhama e pare elektrik pasqyrat elektrike

TAPICERIA & SENDILJET SHUME E PASTER!!!
JAM VET MERAKLI PER MAKINAT,

MAKINA NUK ESHTE LODHUR FARE ESHTE PERDORUR VETEM PER FAMILJE

U KTHEVA NGA GREQIA PRANDAJ E SHES

MAKINA NE GJENDJE SHUME TE MIRE MEKANIKE , XHENERIKE , MOTORRIKE ,

2Airbag funkional. Kroskot i bollshem, mund te shifni oren dhe sa grade celcius eshte jashte .Te gjitha dritat ne kroskot jane funksionale dhe ndizen sa here makina ka ndonje problem dhe fiken vetem kur ti e rregullon defektin. Me butona ne timon per radion. telefonin edhe te tjere por nuk punon per arsye se duhet kasetofoni origjinal i renaultit
Shitet per arsye. Mosperdorimi.

Cmimi i diskutueshem. MUNDESI NDERRIMI
Telefonata serioze +355697772937

Nuk ka tag

155 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 268593eabba0247d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total