Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450 LEK

SUPER OKAZION IPHONE 6S PLUS 128 GIGA ROZ

  • Adresa: Idriz Dollalu
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0673012255
  • Postuar: 28/12/2017 06:39

Përshkrimi

Ne gjendje shume te mire fizike por dhe akoma me te mire pune e jap per arsye se dua te marr iphon 7(nderroj shpesh celulare).vetem per persona qe interesohen vertete

Nuk ka tag

285 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3185a4436e436fbc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total