Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

78,000 €

SUPER OKAZION I LIMITUAR…SHITET 2+1 TEK BRRYLI

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: BRRYLI PERBALLE MATERNITETIT TE RI
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar: 03/03/2018 11:13
  • Skadon: Kjo ofertë ka skaduar
kompleksi mgb

Përshkrimi

SUPER OKAZION I LIMITUAR PER 3 DITE…SHITET APARTAMENT 2+1 NE NDERTIM TEK BRRYLI PERBALLE MATERNITETIT TE RI

Apartamenti ka siperfaqe 104 m2 i organizuar ne 2+1.Apartamenti eshte i vendosur ne nje kompleks ne ndertim me punime cilesore dhe orjentim perfekt.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe shitet me nje cmim super okazion vetem per 750 euro/m2 (ku cmimi aktual eshte 950 euro/m2) i PADISKUTUESHEM dhe me pagese TOTALE…(VETEM PER 3 DITE, NXITONI)

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

640 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3245a859a8e5e8c8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total