Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

70,670 €

SUPER OKAZION I LIMITUAR…SHITET 2+1 FIORI DI BOSKO

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Kompleksi Fiori Di Bosko
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar: 05/04/2018 13:00
  • Skadon: 40 ditë, 11 orë
fiori di bosko
download (2)

Përshkrimi

SUEPR OKAZION I LIMITUAR NE KOHE…SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI FIORI DI BOSKO , NE DON BOSKO

Apartamenti ka siperfaqe 95.5 m2 me nje orjentin perfekt, i vendosur ne nje kompleks i cili njihet per punimet cilesore ne fushen e ndertimit si dhe i vendosur ne nje zone perfekte i rrethuar nga nje park plot gjelberim dhe qetesi absolute.Projektimi i ketij kompleksi madheshtor eshte i shtrire ne 6 godina nga 10 kate secila, me apartamente te cilat kane hapesira te bollshme per metrat qe disponojne.Apartamenti shitet me nje super cmim 160 euro/m2 poshte tregut qe do te thote vetem per 740 euro/m2…NXITONI TE PERFITONI NE KOHE NGA KJO OFERTE SPECIALE

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

294 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6815a9530be92c14

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total