Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

31,200 €

SUPER OKAZION I LIMITUAR…SHITET 1+1 NE “KAMEZ”

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: ne kamez , ngjitur me shkollen
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar: 07/03/2018 13:33
  • Skadon: 153 ditë, 6 orë
kame

Përshkrimi

SUPER OKAZION I LIMITUAR…SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE KAMEZ , NGJITUR ME SHKOLLEN

Apartamenti ka siperfaqe 78 m2 i ndare 1+1 i vendosur ne katin e 4 te nje pallat te ri te sapo perfunduar, ne proces hipotekimi.Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka planimetri te shkelqyer , e mundshme per tu bere 2+1.Cmimi 400 euro/m2 ( i PADISKUTUESHEM ) dhe garazh 4.000 euro

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

134 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2965a8863ad7ed83

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total