Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

88,000 €

SUPER OKAZION I LIMITUAR PER 3 DITE…SHITET 2+1

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: tek Hipoteka , kompleksi Panorama
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: SUPER OKAZION I LIMITUAR PER 3 DITE...SHITET 2+1
  • Postuar: 05/04/2018 15:53
  • Skadon: 28 ditë, 15 orë
kompleksi panorama

Përshkrimi

SUPER OKAZION I LIMITUAR PER 3 DITE…SHITET APARTAMENT 2+1 NE NDERTIM TEK HIPOTEKA , VAZHDIMI I KOMPLEKSIT PANORAMA

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 i organizuar ne 2+1.Apartamenti eshte i vendosur ne nje nder komplekset me cilesore ne Tirane, ne ndertim , me punimet e fundit ne fushen e ndertimit , orjentim perfekt.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe shitet me nje cmim super okazion vetem per 800 euro/m2 (ku cmimi aktual eshte 1100 euro/m2) i PADISKUTUESHEM dhe me pagese TOTALE…(VETEM PER 3 DITE, NXITONI)

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

385 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 4985a859475bea2a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total