Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

34,700 €

SUPER OKAZION FRESKU..1+1 ME HIPOTEK 490 EURO/M2

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: FRESKU PRANE RESTORANT QESARAKU
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 15/09/2017 12:31
  • Skadon: 20 ditë, 8 orë

Përshkrimi

*SUPER OKAZIONN !!! SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK ME SIPERFAQE TORALE PREJ 71 M2 E VENDOSUR NE KATIN E 4 ME NJE POZICIONIM SHUME TE MIRE.APARTAMENTI KA PUNIME CILESORE SI DHE NDARJE PERFEKTE PER METRAT QE KA.CMIMI 34.700 EURO

*ADRESA: FRESKU PRANE RESTORANT QESARAKU

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0682072229
-0696410104.

Nuk ka tag

209 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 69659637fbd43adb

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total