Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

 

Super Okazion!! Apartamente 1+1, 380euro/m2, Fresku!!

  • Çmimi/m²: 380
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Fresku
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar në: 26/07/2016 16:51
  • Skadon për: 29 ditë, 14 orë
13308392_479467668924564_941376292210670473_o
13246313_479467665591231_5819545470224934222_o13243819_479467662257898_5486281421997732709_o

Përshkrim

Super Okazion!! Apartamente 1+1, 380euro/m2, Fresku!!
Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri, ne ndertim.
Me punime cilesore dhe pamje shume te mire.
Siperfaqja varion nga 60-80m2.
Me cmim okazion kleringu vetem per 380euro/m2 (cmimi i zones 500euro/m2)

Agjensi Imobiliare Reger
Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 5445 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 4555745aabd9086d

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Lidhje të sponsorizuara

total