Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

150 €

Super Oferte HTC ONE ME

  • Adresa: Ali Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0673012255
  • Postuar: 25/08/2017 16:55
  • Skadon: 17 orë, 34 min
Super Oferte HTC ONE ME - Foto 1Super Oferte HTC ONE ME - Foto 2

Përshkrimi

Htc one me ne gjendje perfekte vetem disa muaj i perdorur pa asnje lapsus gervishtjeje dhe ne gjendje te perkryer.Ekrani QuadHD 5.2 inch,3G RAM,32 Giga memorie me pranim karte memory dhe 2 sim…ne ngjyre roz gold me te bardhe nga mbrapa…jepet ose nderrohet me Samsung,Huawei,LG ose Sony modele te reja….cmim i diskutushem

Nuk ka tag

158 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 42659a032ece93f2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total