Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

92,400 €

SUPER OFERTE AFATSHKURTER…SHITET DYQAN

  • Adresa: tek fabrika e birres
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar: 05/04/2018 12:58
  • Skadon: 59 ditë, 4 orë
planimetria dyqanit TGP

Përshkrimi

SUPER OFERTE AFATSHKURTER…SHITET DYQAN TEK FABRIKA E BIRRES NE NJE KOMPLEKS TE RI

Dyqani ka siperfaqe 105 m2 ne proces hipotekimi, me verande perpara , fasad xhami.Dyqani ndodhet buze rruge dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.Cmimi 880 euro/m2 ( i PADISKUTUESHEM ) nga 1600 euro/m2

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

247 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 5495a8866b67507f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total