Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

7,800 €

Super Mercedes Benz E Klass Body Kit AMG (Individual)

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682055343
  • Postuar: 10/02/2018 15:46
  • Skadon: 160 ditë, 20 orë
20171018_110856-1
Screenshot_2017-12-28-07-23-13Screenshot_2017-12-28-20-35-55042FB_IMG_1510477261620FB_IMG_1510477366258028IMG_20161210_221309FB_IMG_1510477269552FB_IMG_1510477306483

Përshkrimi

Body Kit AMG E55 e fabrikes Stuttgart, Baden-Württemberg.

Engine -270 Cdi Nafte, Km 206 mije,

Automat

Goma 35/30/R19 DHE 45/35/R19 SPORT CONTINETAL 3

Ferrota qeramike

Disqe 19she AMG

Grile Pdf

Amortizim komod : Jastik Ajri

Navi Multimedia i madh.
Parainstalim Navigatori ne bagazh.

Drita Neon interiori.

Timon Druri multifunksjonal,

PIlot Automatik,

Klima 4 zona, Display Digital.

Sedilje 🙁 para/ mrapa) ngrohje/ftohje , fryrje automatike, levizje automatike te shpines ndjenjes se poshtme dhe kokave.

Ganxhe rimorkjuese automatike,

Pasqyra e qendrore, sistem antiverbuese, drita leximi.

Pasqyrat anesore me mbyllje qendrore, ngrohje, sistem antiverbimi, drite poshte.

Diota feneret e pasem
Sistem Larje per feneret para,

Home link 3 dyer garazhdi.

Pragu i dyerve me drite poshte deres.

Sensor parkimi para/ mbrapa

Sensor shiu

Sensor drite

Keyless Go pakete e plote Dyert dhe Buton Start and Go pa çels

Xhama me refleks blu

Kompresor gomash

Nokia biznes 6310 i inkorporuar.

Taksa te prera deri ne 27 Dhejtor 2019

I mbajtur gjithmone ne garazhd nentokesor.
Makine e dyte, 1 perdorues, jo duhan pires.
I Gatshem per cdo kontroll ne servise te liçensuar.

Kontakt :0682055343
Çmimi: 7000€
Andi.

Nuk ka tag

197 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 5435a5f98673cfa7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total