Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

182,000 €

Super apartament te Liqeni artificial

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Liqeni Artificial
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699354121
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 02/12/2016 20:38
  • Skadon: 44 ditë, 22 orë
561b77225d804c0a1aecbd364
561b77225da95b67bca0dde07561b77225dce376af54868743

Përshkrimi

Ju jepet mundesia per te marre nje apartament te organizuar ne tre dhoma gjumi , nje dhome ndenjeje dhe nje guzhine . ne kete apartament do te gjeni komoditet dhe hapesira te bollshme. apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore. jepet me apartamentin edhe nje garazh me nje cmim shtese. per cdo interesim na kontaktoni!
0699869958

Nuk ka tag

1868 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 303561c03ff88eb3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total