Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

3+1 SUPER Apartament- Bllok- Super Mobiluar- Afer Bar Radio

  • Adresa: Rruga Vaso Pasha
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674749032
  • Specifikime: I mobiluar, Me parapagim, Pranë qendrës
  • Postuar: 29/01/2018 00:17
  • Skadon: 67 ditë, 12 orë
13
12141520171111_10155520171111_102019

Përshkrimi

APARTAMENT TOTALISHT I RI 3+1- BLLOK- Rruga Vaso Pasha- Kafe Ama

Jepet me qera apartament i rinovuar dhe i pabanuar me pare.
Siperfaqe 109 m2.
I mobiluar me pajisje te reja dhe te mira te paperdorura me pare.
Perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhe 1 studio qe mund te konvertohet dhe ne dhome gjumi, 1 ballkon dhe banjon e bollshme si dhe dhomen e ndenjes bashke me kuzhinen.
Ndodhet ne Bllok ne nje rruge te qete dhe afer me transportortin publik apo institucione.
E pershtatshme per familje, studente , te huaj, grupe organizatash apo institucionesh.

– Ne Bllok – Rruga Vaso Pasha
– Kat i 5-te
– I mobiluar dhe me pajisje te reja
– Hapesire e madhe

Cmimi : 500 euro/muaj
Paradhenie: 1.5 muaj

Tel/ Whatsapp 0674749032

Nuk ka tag

319 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2825a16247f09e69

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total