Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,100 €

Super apartament 2+1 me qera te liqeni artificial

  • Adresa: Liqeni artificial
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699354121
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 02/12/2016 21:21
  • Skadon: 43 ditë, 10 orë
560e53cb80029c5029821ccb7
560e53cb853a61597eadcc2a8

Përshkrimi

Super apartament prane liqenit artificial , ne nje nga zonat me te kerkuara te momentit. Organizohet ne 2 dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje. Luksi dhe rehatia mund te arrihet ne jetesen tek ky apartament ne nje zone te tille. Apartmenti jepet i mobiluar!

Nuk ka tag

518 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 959561c08ed1f595

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total