Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

155,000 €

super apartament 2+1 ne shitje te Liqeni artificial

  • Çmimi/m²: 155000
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Liqeni artificial
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699354121
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 02/12/2016 21:22
  • Skadon: 43 ditë
561b77777d6a214abc0a4c559
561b77777d221e1376997f4c0561b77777d4583e003ef3a042

Përshkrimi

Ju jepet mundesia per te marre nje apartament te organizuar ne dy dhoma gjumi , nje dhome ndenjeje . ne kete apartament do te gjeni komoditet dhe hapesira te bollshme. apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore. jepet me apartamentin edhe nje garazh me nje cmim shtese. per cdo interesim na kontaktoni!
0699354121

Nuk ka tag

1651 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 818561c052e47519

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total