Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

290 €

Super 2+1 100m2 Vasil Shanto- E mobiluar Ashensor, Kondicioner (VIDEO)

  • Adresa: Rruga Viktor Eftimiu
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692238499
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 26/01/2018 11:26
  • Skadon: 148 ditë, 16 orë
s1
s2s3s4s5s6s7s8s9

Përshkrimi

Jepet me qera Apartament 2+1 ne Zonen e Vasil Shantos, Rruga Viktor Eftimiu ( Shume Afer me Universitetine Europian).

Ne foto mundojne disa mobilje po qe do te plotesohen te gjitha ne momentin dhe sipas deshires se klientit.

Te Dhenat:
-100 m2
-Kati 7
-E Mobiluar
– 2 dhoma gjumi
– 1 Sallon + Kuzhine
– 1 Ballkon
– Kondicioner
– Ashensor
-Zone qe ofron Parkim
– Pamje panoramike
-Elektroshtepiake te reja

Cmimi: 290 euro ne muaj (i padiskutueshem)
Parapagim: 1.5 muaj

Tel ose Whats App : 0692238499

Nuk ka tag

181 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6705a5fdeb84630d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total