Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

270 €

Stacioni Trenit, apartament 2+1 me qira

  • Adresa: Stacioni Trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692834056
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 27/06/2017 16:37
  • Skadon: 36 ditë, 18 orë
19553484_10211381942681671_726895007_n
Stacioni Trenit, apartament 2+1 me qira - Foto 1Stacioni Trenit, apartament 2+1 me qira - Foto 2

Përshkrimi

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone shume te zhvilluar dhe te preferuar ne qytet, Stacioni Trenit. Gjendet ne katin e 12, jo i fundit, i nje pallati te ri me siperfaqe te bollshme. Ambjentet e brendshme jane organizuar mire ku ne perberje ka sallonin e ndenjes me ambjentin e gatimit me vete, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Eshte totalisht i arreduar me pajisje te mira bashkekohore. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

72 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6859526959b6a36

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total