Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

59 €

SSD 120Gb Kingston i ri 59 eur

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699781717
  • Postuar: 06/02/2018 20:30
SSD Kingston 120 Gb

Përshkrimi

Hard-drive SSD Kingston 120 Gb , te sjelle nga Gjermania ( kam vetem pak cop gjendje),
i ri,
ne amballazh,
i pa hapur ndonjehere,
Model : SV300S37A / 120G ,
450MB/s Lexim dhe 450MB/s Shkrim ,

Cmimi 59 eur.

Cel 0699781717

Nuk ka tag

78 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2225a7997cb7d354

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total