Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Specialist Ndertimi

  • Profesioni: Specialist
  • Adresa: Rr.Mine Peza
  • Rrethi: Jashtë Shqipërisë
  • Kontakt: 045605194
  • Postuar: 07/10/2017 16:29
image001

Përshkrimi

ADMC është një firmë dinamike Evropiane e specializuar në Punimet strukturore, duke përfshirë Punimet e Hekurit dhe të Armaturёs.

ADMC kёrkon tё punёsoj nё shtetin e Katarit punonjёs ndёrtimi nё profilin e Hekurit dhe Armatures.

Detyrat
– Pagё e kёnaqёshme.
– Transporti, strehimi dhe ushqimi janё tё mbuluara nga punedhenesi.
– Kushte jetese komode.
Kualifikimet / Kërkesat
-Tё ketё eksperienc tё mёparshme nё ndёrtim.
-Tё jetё i fortё fizikisht.
-Tё zbatoj rregullat e siguris nё punё.
-Tё respektoj eprorёt dhe kolegёt e ti

Shënime
*Tё interesuarit tё paraqiten pranё zyrёs sonё nё Tiranё.

Adresa: Rruga Mine Peza
100 Metra posht Kafe Florёs
Tiranё

Numri i telefonit: 045605194

Nuk ka tag

321 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 83759d8dfe27c5ba

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total