Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

11,000 LEK

Smartphone HUAWEI

  • Adresa: Sauk,Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 066-3411748
  • Postuar: 03/11/2017 19:53
  • Skadon: 13 ditë, 20 orë

Përshkrimi

Shes cellular Smartphone HUAWEI ne gjendje perfekte, Eshte blere para disa muajsh te Neptuni me ofert, kartmemorie dhe te gjitha opsionet e nje smartphoni normal, kontaktoni ne; 066-3411748 , cmimi 110 mije lek te vjetra i diskutueshem.

Nuk ka tag

203 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 38959fcb3ffebe0e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total