Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

2,200 €

Smart fortwo viti 2000 0.8 diesel kondicioner, panoramik

  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: 75.001-100.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692195666
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Disqe alumini, Baxha / Panorama
  • Postuar në: 25/05/2017 09:11
  • Skadon për: 28 ditë, 3 orë
IMG-20170524-WA0007
IMG-20170524-WA0006IMG-20170524-WA0005IMG-20170524-WA0008IMG-20170524-WA0009IMG-20170524-WA0004IMG-20170524-WA0002IMG-20170524-WA0003IMG-20170524-WA0000IMG-20170524-WA0001

Përshkrim

Teksti:
Smart fortwo viti 2000 0.8 diesel kondicioner, panoramik, ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike, e gatshme per cfardo lloje kontrolli. Cmimi 2200 euro

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 154 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 9415925e0c0a5b50

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total