Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

5,200 €

Smart ForTwo 1.0CC Benzin , Viti Prodhimit 2009

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 100.001-125.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: - - - - - - - - -
  • Kontakt: 0666060999 / 0694577877
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Baxha / Panorama
  • Postuar në: 22/05/2017 07:25
  • Skadon për: 25 ditë, 13 orë
xhama pasqyra elektrike
gjitha sherbimet e berasallon gjysem lekureDiskutueshem ose nderrohet

Përshkrim

Smart ForTwo 1.0CC Benzin , Viti Prodhimit 2009 me 104.000 km , Cabrio Elektrike , sallon gjysem lekure gjysem kamosh , kamio automatike , cd player , xhama pasqyra elektrike , kondicioner , letra te gjitha te paguara deri ne Gusht 2017 , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—5200 Euro I Diskutueshem ose nderrohet
Cel-066 60 60 999—VDFClub—Viber—WhatsAp—Klodi Cel-069 45 77 877

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 164 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 73859226ecf03137

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total