Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,800 €

Skoda Fabia 1.4 TDi. Mundesi nderimi

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 75.001-100.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: +355696875888
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Klima
  • Postuar: 26/11/2016 18:01
  • Skadon: 6 ditë, 21 orë
14958788_1323139674371416_1854551224_n
14958644_1323139741038076_671306797_n029916316700102991631670030299570940014

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje shume te mire. Nuk ka nevoje per sherbime. Makina eshte shume ekonomike. Motori eshte 1.4 TDI me i te kuqe. Makina eshte perdorur vetem brenda qytetit. Cmimi i diskutueshem. Nderohet dhe me makine me te madhe mundesisht station wagon.

Nuk ka tag

777 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 1905839bbb17b86a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total