Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20,000 €

Skavator. Jcb. 3cx. Vit pr.2001

  • Adresa: Ruga nacjonale
  • Rrethi: Gjirokastër
  • Kontakt: 0696949495
  • Postuar: 07/12/2016 18:31
  • Skadon: 47 ditë, 21 orë
image-a8a493af68376a67f192bfd676c46358ee8fd02f20e38bd1c81cc5e77bfca82b-V
image-893513b1c8cdab86a7b44fa21e46975f87c6fffe99b8f9aa56d6f20652c8b78c-Vimage-613bdd9fe744f2656ebaf308438c64e348e391e5bc7983e403cd7403fe38321d-Vimage-914f319054cf60b1a21122967ed68e45a77186b99a9f2cf6df12452d60df655d-V

Përshkrimi

Mjet pune jcb. 3cx. Vit pr 2001.me dogan te paguar. shitet ose nderohet me nje hyrje ne tiran dhe diferencen e plotesoj me lek

Nuk ka tag

863 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8755848353f95be5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total