Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

200 €

Skaner HP Jetscan 8250

  • Adresa: Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 00355 69 27 29 474
  • Postuar në: 19/02/2017 18:51
  • Skadon për: 151 ditë, 7 orë
DSCN5462
DSCN5463DSCN5466DSCN5471

Përshkrim

Skaner HP, modeli Jetscan 8250 Digital Flatbed Scanner / Document Scanner. Ne gjendje optimale pune, profesional dhe i kompletuar.

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 125 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 713586a6b4634875

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues