Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15,000 €

SKAF “ITAL MAR 17”, ME MOTOR SELVA YAMAHA 80HP , PRODHIM 2010

  • Adresa: DHERMI
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0692192963
  • Postuar: 17/07/2017 18:48
  • Skadon: 27 ditë, 22 orë
20170615_142449
20170615_14250520170615_142541sdfgdfh17202748_1292780717455240_399145937653256413_n25567_2

Përshkrimi

ITAL MAR 17, PRODHIM ITALIAN I VITIT 2010, OMOLOGUAR PER 6 (PESHA DERI 950 KG) PERSONA NE BORD, ME PAISJE LUNDRIMI, SALVAXHENTE, POMPA DI SENTINA, OLLOT THELLESIE, BUSULL DHE PAISJE TE NDIHMES SE SHPEJTE. MOTORI SELVA YAMAHA INACION 4 KOHESH I VITIT 2010, TRIMER ELEKTRIK, SE BASHKU ME SKAFIN SERI PRODHIMI, I PAISUR NE KULLEN E PILOTIMIT ME APARATET E KARBURANTIT, SHPEJTESISE, TRIMER, NIVELIM ELEKTRONIK KARBURANTI, ORET E PUNES TE MOTORIT DHE SINJALISTIKE. SKAFI SHOQEROHET ME KAREL BRENDA CMIMIT.

SKAFI ESHTE I PAISUR ME LICENCE TE RREGULLT, SIGURACION DHE TAKSA, DOKUMENTACION TE PAGUAR DERI NE QERSHOR TE VITIT 2018..
GJENDJA TEKNIKE E MJETIT: TE GJITHA SHERBIMET MOTORIKE TE KRYERA, TIMON TE RI DHE TAPICERI TE RE LEKURE.

SKAFI GJENDET NE DHERMI I PAISUR ME LICENCE TE RREGULLT DHE MATRIKULL LUNDRIMI, AKTUALISHT ESHTE NE DET, PERDORET PER SHETITJE TURISTIKE.

TE DHENA TEKNIKE:

SHPEJTESI KROCERE: 30 MILJE NE ORE
SHPEJTESI MAKSIMALE: 42 MILJE NE ORE
KONSUMI I KARBURANTIT: 10 – 12 LITRA NE ORE.
QENDRUESHMERI DHE STABILITET ME PESHE TE NJEJTE.

Nuk ka tag

151 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 840596cea3a8a39b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total