Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

SIAMO IN CERCA DI OPERATORI PER LA CAMPAGNA DI TELECOM ITALIA

  • Paga: 250
  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: RRUGA RESHIT PETRELA , ISH STACIONI I TRENIT
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699708238
  • Postuar: 09/11/2017 17:58
  • Skadon: 108 ditë, 8 orë
EGEO 1

Përshkrimi

KERKOJME OPERATORE PER TURNIN E PASDITES PER FUSHATEN TELECOM ITALIA
KUSHTET E PUNES SHUME TE MIRA KONTRATE E RREGULLT NE BAZE TE LIGJIT SHQIPTAR

PAGE FIKSE PLUS BONUSE MUJORE -JAVORE DHE BONUSE PER ARRITJEN E OBJEKTIVAVE

Nuk ka tag

133 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8455a04779ed0007

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total