Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

41,000 €

Ofset Heidelberg, SM 52-2-P

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Adresa: Alexandër Goga
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: gjojdeshi.mir@gmail.com, Tl.0695699189 viber, whatsApp
  • Postuar në: 20/09/2017 08:52
  • Skadon për: 37 ditë, 12 orë
Heidelberg_SM 52-2-P_2004_P001
Heidelberg_SM 52-2-P_2004_P002Heidelberg_SM 52-2-P_2004_P003Heidelberg_SM 52-2-P_2004_P004Heidelberg_SM 52-2-P_2004_P004Heidelberg_SM 52-2-P_2004_P005Heidelberg_SM 52-2-P_2004_P006

Përshkrim

Heidelberg, SM 52-2-P
Prodhuesi: Heidelberg
Lloji: SM 52-2-P
Viti: 2004
Size: 370 x 520 mm
Impression: 44 Mio.
Vendndodhja: në prodhimin e
Çmimi: 41.000 €
Përshkrim:
Pajisja blanket larë-lart
minus Version
Përsosje 1 / 1- 2/0
Autoplate (ngarkues gjysmë automatike plate)
ALCOLOR
Na pyesni, ne jemi për tu përgjigjur, dhe për tu shërbyer.
në nr. Shqiptar dhe grek, në viber dhe në whatsApp.
TEL: +355695699189 AL – +306948253529 GR
www.printcmyk.gr
Shënim:
Për ju që e dëshironi, këtë makineri, por nuk keni financa për ta bler, ne ju ndihmojm të financoheni; Nepermjet Institucionit Financiar “Crimson Financ” duke ju financuar deri ne 80 % te vleres se paisjes me leasing.Të interesuarit kontaktojn sa më siper.

Eshtë shitur. Por bashkpunoni me ne për të siguruar një tjetër

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 126 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 269592f401eb4d6e

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total