Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

5,200 €

Shtypshkronje HEIDELBERG Kors 52×72

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Adresa: Alexandër Goga
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: gjojdeshi.mir@gmail.com, Tl.0695699189 viber, whatsApp
  • Postuar në: 20/09/2017 08:50
  • Skadon për: 35 ditë, 6 orë
Heidelberg_KORS.
Heidelberg_KORSHeidelberg_KORS_440425751_big

Përshkrim

Përshkrimi teknik:

HEIDELBERG Kors

· Mosha 1984???
· BOX LONG
Konvecional Dapening
· Conv. uljes sistem
· Max. Madhësia e letrës 520×720 mm
· Vogël madhësia 160×240 mm
· zonë Image 510×710 mm
· Speed 6.000 sh / h
· Konsumi i energjisë 4.2 kW
· Gjatësia 2550 mm
· Gjerësia 1520 mm
· Lartësia 1550 mm
· Pesha përafërsisht. 2770 kg
· Ngjyrat 1

· gjendje të mirë
· Vendndodhja në shtëpi
· ende në prodhim Po
· Test mundur Po
· plotë dhe në gjendje pune Po
· dispozicion menjëherë

Gjendja aktuale: Në prodhimin
Në dispozicion: Menjëherë
Çmimi: 5200 euro

Per me teper informacion ju mirpresim në numrat e mëposhtëm, në viber dhe në WhatsApp.
TEL: +355695699189 AL – +306948253529 GR
www.printcmyk.gr
Shënim:
Per ju që nuk mundeni finenciarisht, ne Ju ndihmojm; Nepermjet Institucionit Financiar “Crimson Finance” Duke Ju financuar Deri ne 80% te vleres se paisjes me leasing.Të interesuarit kontaktojn sa më siper.
Eshtë shitur. Por bashkpunoni me ne për të siguruar një tjetër

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 101 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 601592c548768479

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total