Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

0 €

Makinë shtypi Offset Hejdelberg SM 52-2-P.

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Adresa: Alexandër Goga
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: gjojdeshi.mir@gmail.com, Tl.0695699189 viber, whatsApp
  • Postuar në: 20/09/2017 08:53
  • Skadon për: 34 ditë, 23 orë
Heidelberg_SM 52-2-P_2000_P001 (1)
Heidelberg_SM 52-2-P_2000_P001Heidelberg_SM 52-2-P_2000_P002Heidelberg_SM 52-2-P_2000_P003Heidelberg_SM 52-2-P_2000_P005Heidelberg_SM 52-2-P_2000_P007Heidelberg_SM 52-2-P_2000_P008

Përshkrim

Heidelberg, SM 52-2-P

Referenz-Nr .:136439
Prodhuesi: Heidelberg
Lloji: SM 52-2-P
Viti: 2000
Size: 370 x 520 mm
Impression: 66 Mio.
Vendndodhja: në prodhimin e
Çmimi: neg. €
Përshkrim:
Autoplate (ngarkues gjysmë automatike plate)
Pajisja blanket larë-lart
plus version
Përsosje 1 / 1- 2/0
ALCOLOR

Në rast se keni pyetje, ne jemi këtu për tu përgjigjur, dhe për tu shërbyer.
bjeri telefonit Shqiptar dhe grek, në viber dhe në whatsApp. Jam pran jush.
TEL: +355695699189 AL – +306948253529 GR Ju që e dëshironi për punë këtë makineri por nuk keni financa për ta bler, ne ju ndihmojm të financoheni nëpërmjet fondit- Për ju që e dëshironi, për punë këtë makineri, por nuk keni financa për ta bler, ne ju ndihmojm; Nepermjet Institucionit Financiar “Crimson Finance Fund Albania” duke ju financuar deri ne 80 % te vleres se paisjes me leasing.Të interesuarit kontaktojn sa më siper.
www.printcmyk.gr

Eshtë shitur. Por bashkpunoni me ne për të siguruar një tjetër.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 178 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 507592be6c1f319a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total