Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250,000 LEK

Shtepi me qera prane tregut elektrik

  • Adresa: Ne afersi te tregut elektrik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672736179
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 10/06/2017 14:01
  • Skadon: 15 ditë, 20 orë
IMG_4106
IMG_4107IMG_4108IMG_4109

Përshkrimi

Jap apartament me qera 1+1 kati i katert i mobiluar. Shtepia ndodhet ne afersi te tregut elektrik, sip 65 m..Apartamenti ka kondicioner dhe parking te garantuar preferohen familjar ose cifte nr kontakti 0672736179 cmimi 250 mij lek i diskutueshem

Nuk ka tag

239 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 222593bdf4e802d9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total