Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50 €

Shtepi me qera ne orikum

  • Adresa: Orikum prane portit te jahteve
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0693336339
  • Specifikime: I mobiluar, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 15/07/2017 14:02
  • Skadon: 21 ditë, 6 orë
20170715_124717
20170715_12485320170715_12503220170715_12511320170715_12531120170715_124544

Përshkrimi

Shtepi me qera 2+1. Shtepia eshte e mobiluar dhe ka cdo gje te nevojshme. Shepia ka pamje nga deti dhe nga porti i jahteve ne orikum. Per info kontaktoni ne nr 0693336339.

Nuk ka tag

127 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 287596a043f7b072

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total