Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

20,000 LEK

Shtepi pushimi sarande

  • Adresa: Lagjen 4
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0695579546
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar në: 03/09/2017 13:27
  • Skadon për: 178 ditë, 21 orë
received_1579583378752042
received_1579583442085369received_1579583395418707received_1579583295418717received_1579583312085382

Përshkrim

Shtepi e mobiluar ambjeni qet dhe deti 5 minuta larg me kemb

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 94 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 45859abe6b7a91d2

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total