Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30,000 LEK

Shtepi Pushimi me qera per plazh, Gjiri i Lalzit

  • Adresa: Gjiri i Lalzit
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0693470588
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 18/06/2017 14:08
  • Skadon: 30 ditë, 3 orë
21FD11BC-0D40-4D08-94E5-6E59BE640C33
3D7D487F-D9A1-4428-8EC3-D9A91C11125125E005A2-2B7C-4865-80B3-DBC05C91E2F977FD1FFE-46DA-4245-9B1C-DEBACA1A027661459B9E-449F-47F1-AA64-623F25795F48B0924519-3AB9-4FC5-A0F2-C23787B5CDEAD66C9429-3C60-4538-951E-95FEAE44A4FFD0738F9E-8CD5-4ABF-938F-6A413D366D1FDAD4E7C5-8165-4371-86FF-C78E137EB092A6E444BB-E8D8-47FE-99CA-5704D7A81707

Përshkrimi

Gjendur mes nje mjedisi paqesor dhe te gjelberuar, kjo shtepi pushimi ne Gjirin e Lalzit, Hidrovor eshte thjeshte e mrekullueshme . Shtepia me 1 sallon + guzhin dhe 1 dhom gjumi, e mobiluar dhe e kompletuar me ambiente gatimi, lavatrice etj.
Nese preferoni te shijoni nje dreke ose darke (pse jo barbecue) ambjenti ne oborr eshte mese i pershtatshem i shoqeruar me nje mjedis te gjelberuar dhe shume te kendshem si ju dhe per femijet.
2 minuta me makin larg plazhit, ne ju ofrojme sherbimet me te mira ne zone.
3 000 lek (te reja) nata min 10 dit max 15 dit pronotim

Per me shume te dhena kontaktoni ne TEL:0693470588 ose 0685637922,

Nuk ka tag

195 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 542594663e01db77

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total