Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 LEK

Shtepi Pushimi Plazhi ne Gjirin e Lalzit

  • Adresa: Hamallaj
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0693470588
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi
  • Postuar: 24/07/2017 14:59
  • Skadon: 34 ditë, 9 orë
1b08106b-df7a-44ed-918a-b89b36034897
2d7e5113-b7c7-49fb-808b-7b7569d6cf765d2747db-06e5-46e9-b973-822d9ab5c29728cf88dc-8f4e-4a66-a194-59e2a4daead64771a7da-1534-4f68-ba32-5b773b57b4f7 (1)b007324f-e0df-401d-a4e2-d4420de4b84c50719c94-c9fd-4963-9f33-56678f3abed54a17fc2f-b091-489d-83a7-6194d99166f822440f94-ca2d-4d9d-956c-971120d81f2014460c3e-0b12-42e7-85b8-0d8959d253dd

Përshkrimi

Gjendur mes nje mjedisi paqesor dhe te gjelberuar, kjo shtepi pushimi ne Gjirin e Lalzit, Hidrovor eshte thjeshte e mrekullueshme . Shtepia me 1 sallon + guzhin dhe 1 dhom gjumi, e mobiluar dhe e kompletuar me ambiente gatimi, lavatrice etj. Nese preferoni te shijoni nje dreke ose darke (pse jo barbecue) ambjenti ne oborr eshte mese i pershtatshem i shoqeruar me nje mjedis te gjelberuar dhe shume te kendshem si ju dhe per femijet. 2 minuta me makine larg plazhit, ne ju ofrojme sherbimet me te mira ne zone. 25 000 lek (te reja) 10 dit pronotim.

Hamallaj – Hidrovor, Lagjia Iliria

Per me shume te dhena kontaktoni ne TEL:0693470588 ose 0685637922,

Nuk ka tag

57 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6005975ee57efcaa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total