Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40 €

Shtepi pushimi ne Shengjin

  • Adresa: Rruga nene tereza
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: 0039 3930130704
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 29/06/2017 07:16
  • Skadon: 40 ditë, 17 orë
20170623_150005
20170623_15001520170623_15003120170623_15011320170623_15022320170623_15024420170623_15024420170623_15030920170623_150619

Përshkrimi

Leshoj shtepi pushimi ne Shengjin Lezhe, 60 metra katror dhe me te gjitha kushtet e mundeshme. Shtepia gjendet ne rrugen nene teresa prane hotel vittoria.per te gjitha informacionet kontaktoni ne nr.e tel.00355 683015178 ose 0039 3930130704

Nuk ka tag

111 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 23959544aead49f3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total